| SmileyFace2 a întrebat:

Peste cateva zile este ziua unei prietene si nu stiu ce sa-i iau. Dati-mi o idee iar eu va dau fundita.

Răspuns Câştigător
| LoveManga a răspuns:

Poti sa ii faci cadou multe lucruri gen: haine, parfumuri, bijuteri mai ales ciocolatalove struck...mie una imi plac foarte mult cerceii si parfumurile si mai ales ciocolata albalove struck

| SmileyFace2 explică (pentru LoveManga):

M-am dus azi si i-am luat un set cdu bratara si lantisor din argint. sper ca o sa-i placa

| LoveManga a răspuns (pentru SmileyFace2):

Cu siguranta o sa-i placahappy si multumeschappy

11 răspunsuri:
| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Daca ai destui bani poti sa-i iei un tricou, un parfum, niste machiaj sau bijuterii[nu pe toate laughing] Sper c ate-am ajutat big grin

| Anonima264 a răspuns:

Haine,accesorii,bomboane,ciocolata,parfumuri,luciuri de buze,fard de ploape,accesorii(de par),telefon, laptop, CD-uri cu melodiile ei preferate, oja, daca ai mutli banuti si ea siar dori un animal de companie iai putea lua...
Sper sa fie idei bune!

| DubstepQueen a răspuns:

Ceva de imbracat:un tricou sau o pereche de blugi.
Poti sa ii iei un parfum sau niste bijuterii:un lantisor, o pereche de cercei bratari etc
FUNDA
?

| MauiTheMonsterTruck a răspuns:

Un ceas de firma, un lant, o bratara, un parfum. Nu vreau funda.

| ioanadragalasa a răspuns:

Daca nu iti permiti sa dai foarte multi bani pe cadou, eu zic sa nu te lacomesti! Intreb-o pe ea cam ce ar vrea sa primeasca si indeplineste-i dorintele! Sper ce te-am ajutat! Funda?

| iuliacarina a răspuns:

Cel mai frumos cadou pentru o fata sunt bijuteriile.

| nyksm a răspuns:

O prtrche de ochelari un stricou,,, ori ceva de mancare

fundaaaaa! 1

| LovellyAngel a răspuns (pentru nyksm):

Mancare ma? Doar nu e saraca sa nu aiba ce mancalaughing

| LolipopGirl454 a răspuns:

Pai....Depilde daca ea e fan Lala Band i-ai o revista c u ei si ce ar fi de un tricou
Sau niste machiajuri.
Daca e mai nu stiu, finuta i-ai niste bijuterii (nu de aur). DACA nu stii, dai bani