| CelebrationsAnonim a întrebat:

Heellppp`! Peste cateva zile e ziua unei prietene si nu stiu ce sa ii cumpar. As vrea sa ii iau ceva original si haios in acelasi timp, dar pana in 50 de lei si nu am nici o idee.Plzz ajutati-ma! FUNDA cea mai buna idee :*

4 răspunsuri:
| AndreeaCeMaiZici a răspuns:

Uimitor te cheama Andra ca pe prietena mea si eu trebuie sa ii iau ceva de ziua ei tot pana in 50 de lei. E nascuta pe 1 asa ca tr sa fie ceva mai special...

| CelebrationsAnonim explică (pentru AndreeaCeMaiZici):

! Si pe prietena mea o cheama Andreea si e nascuta pe 3 tongue laughing

| CelebrationsAnonim explică (pentru AndreeaCeMaiZici):

Si pe prietena mea o cheama Andreea si ziua ei este pe 3tongue

| xoxogossipgirl30 a răspuns:

Poti sa-i faci un album cu poze cu voi doua, cu chestii amuzante pe care le-ati facut.puppy dog eyes sau poti sa-i faci un tricou personalizat thinking 50 de lei e :* sau daca vrei ceva mai normalthinking du-te la New Yorker si i-ai ceva, un acesoriu ca sunt foarte dragute si multe acolo :* succeess:*big hug sper ca ti-am fost de ajutor...