| laur2000 a întrebat:

Salut,am 15ani si vreau si eu niste pareri.imi place de o fata care e mai mare ca mine cu un an si sunt vecin si cu ea.ne cunoastem de mici dar in ultimii doi ani nu am mai iesit pe afarasau ceva dengenu, dar nu ne-am certat.acuma vrrau sa o bag in seama si sa vorbesc cu ea, si imi puteti da niste pareri. fata e foarte draguta si frumoasa si e si are un comportament foarte placut dar nu stiu cum sa o abordez.pareri? dau fundaa

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Ii poti spune in primul rand ca e foarte draguta si frumoasa si are un comportament foarte placut.

1 răspuns:
| SergiuBoss11 a răspuns:

thinking in ultimii doi ani te-ai jucat pe calculator

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Ii poti spune in primul rand ca e foarte draguta si frumoasa si are un comportament foarte placut.