| Cami99 a întrebat:

Buna,vreau sa primesc sfaturi,e vorba despre un baiat care imi place de el mai mare ca mine cu un an,eu vorbeam inainte mult cu el pe facebook da' acum nu mai vorbesc deloc ce credeti ca s-a intamplat,la scoala mereu se da la alte fete in prejma mea,ce sa fac sa-l mai bag in seama,sa mai vorbesc cu el sau sa-l las in pace, apropo el imi spunea mereu ca sunt draguta, frumoasa si multe altele. FUNDA!

2 răspunsuri:
| Alina16666 a răspuns:

Lasa-l in pace. Acum nu realizezi, dar mai incolo o sa o faci. Vrei sa ai pe cineva care se dadea la toate ciorile? Nu! Tu esti o domnisoara. Nu accepti asa ceva. Mai ales sa o faca in fata ta. Eu l-as scuipa intre " uachi "

| DellAnais a răspuns:

Parerea mea e ca el te cam place, incearca sa vorbesti cu el si sa il intrebi daca te place (pe ocolite adica nu direct te duci la el si il intrebi daca te place ) :* succes