| niculescu123 a întrebat:

Am avut o relatie timp de un an si s-a terminat acum o saptamana ne-am certat din cauza comportamentului meu! I-am spus sa-mi ofere inca o sansa si nu a vrut a spus ca nu o sa ma scimb. Si acum vorbeste cu altul. Oare se mai intoarce la mine? As face orice pentru ea! Va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Important este daca tu iti doresti cu adevarat sa te schimbi, sau spui ca o faci de dragul ei? Daca o faci de dragul ei, nu o sa te schimbi cu adevarat pentru ca tu nu simti asta si in timp dupa ce ar ajunge relatia iar in punctul in care tu o consideri sigura, o sa revii la vechile obiceiuri; evident despartirea e inevitabila. Daca ea nu mai crede in tine, nu prea mai poti schimba asta. Cand un om iti inseala asteptarile nu prea ii mai dai credit. Pune-te in locul ei si vezi daca ai putea ierta si daca mai poti avea incredere in "tine".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa te schimbi.Nu ai cum.Caracterul ramane acelasi.Mereu.

| kandaraki a răspuns:

Esti prost fiindca din cauza comportamentului tau stupid ai pierdut-o.
Va fi proasta proastelor daca se va intoarce la tine, bine face fata ca vorbeste cu altul si pe tine te ignora!
Atata timp cat nu stii sa te comporti cu fetele, vei fi singur fraiere!

| Perdeauacolorata a răspuns:

Eu în locul tau as renunța. Nu merita.