| cristinatat a întrebat:

Salut
am o prietena "simona" care a aflat de curand de la.niste rude ca tatal care a crescut-o e defapt tatal ei vitreg si ca adevaratul ei tata nu a vrut sa o recunoasca. Apropo ea poarta numele mamei. Funda pentru cel ce imi spune parerea despre tatal biologic.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iresponsabil.

5 răspunsuri:
| DenisaKarolina a răspuns:

Era foarte iresponsabil, daca era copilul lui trebuia sa il iubeasca sa aiba grija de el.

| Zacase a răspuns:

Aha, si presupun ca tu esti o fata de nici 12 ani care n-are ce face, asa-i?

| DespreHostel a răspuns:

Ii o intrebare prea personala si intima care ar trebuie sa fie rezolvata doar in familia ei si nu aici.

| cristinatat explică:

Lol am 25 de ani ai sunt doctor.....pentru cine vrea sa stie asta e u..fostul cont al sotului
deci.nu ma faci pe mine de12ani
ul cont al solui meu

| cristinatat explică:

Am 25 de ani am terminat doctoratu...
nu am nici 12ani...P.S asta e contul sotului ...fostul cont cristin atat