| bruce17 a întrebat:

AM o prietene pe care o cunosc de 12 ani dar nu am curaj sa vorbesc cu ea.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Haker007 a răspuns:

Nu sunt un expert, dar incearca sa vorbesti cu ea cit mai mult, sa petreceti mult timp inpreuna...Sa o faci intr-un fel sa te placa...

5 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Linisteste-te si vorbeste cu ea despre ce ii place

| ๓ยเ a răspuns:

Stai mai mult cu ea, si poti sa o spui pe ocolite.

| Elena00100 a răspuns:

Incearca sa afli ce ii place mai mult sa nu face ceva care nu ii place si poti incerca sa stai mai mult cu ea, sa dezvateti un subiect care poate nu e foarte important dar macar vorbiti big grin.

| stancuioana a răspuns:

Fa-ti curaj si vorbeste cu ea, nu o sa pierzi nimic daca incerci

| bruce17 explică:

Problema este ca orice fac nu ma baga in seama?