| antonio1 a întrebat:

Salut, am o problema cu un prieten pe nume Marius ne-am certat din cauza unui joc iar apoi iar acum am block. M-am gandit sa ai fac o melodie despre prietenia noastra si cate am facut un preuna dar nu am inspiratie ma puteti ajuta va rog?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa faci ceva la care te pricepi tu, nu sa pui pe altii sa munceasca pentru tine, ca nu-i treaba lor.

Oricum gandeste-te ca tot inutila este povestea, odata ce te-a blocat, deci imposibil sa vada ce-i scrii...

| Andreeush a răspuns:

Eu cred că ar fi de ajuns să îți ceri scuze, dacă sunteți prieteni buni prietenia voastră va fi mai puternică decât cearta de la un joc.

| siriusblack98 a răspuns:

Atata cringe si greseli gramaticale intr-o singura intrebare nu am mai vazut pe TPU in 7 ani de cand sunt aici. Pustiule, n-ai mai mult de 10-12 ani, este? Lasa dracu melodiile ca nu e femeie sa-i canti serenade.

| florin926481f a răspuns:

Frate lasa toata chestia asta cu melodia... daca iti e prieten adevarat nu o sa stea fara sa vorbeasca cu tine toata viata

| Nonolita a răspuns:

Poate daca ati fi invatat impreuna (nu un preuna!) limba romana in loc sa jucati jocuri pe pc, acum nu ai fi fost blocat. De altfel, ai mai multe greseli in tot textul.