| NoName6030 a întrebat:

Am o problema... Mama mea are de ceva timp un iubit. Se iubesc mult de tot si el o face fericita pe mama. Asta ma bucura si pe mine. Dar de ceva timp el pleaca cam des de acasa. Si astazi cand plecam in oras si incercam sa imi iau geaca din cuier a cazut si geaca lui. Cand am ridicat-o am vazut ca din buzunarul gecii a cazut un pachet de prezervative. Stiu sigur ca ei nu au facut sex (eu sunt mereu acasa, mdea) si ma gandesc daca nu cumva el o inseala pe mama. Credeti ca ar trebui sa ii spun mamei ce cred sau sa imi tin gura?

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Stii ce?
Fa pe detectiva. Urmareste-l. Poate poarta prezervative la el de siguranta.
Vorba aia Nu stii cand ai nevoie

| MorganaM a răspuns:

Cred ca nu ar trebui sa iti necajesti mama degeaba. Poate ca au relatii intime in timpul noptii, nu ai de unde sti.
Eu as zice ca sa incerci cumva sa afli tu daca el mai are pe cineva sau nu, inainte de a-i spune mamei tale.

| CatalinahoneyX a răspuns:

Pff. Complicat. Incerc sa ma pun il locul tau si sa vad ce as face. Nirmal ca i-as spune mamei deoarece nu as lasa pe nimeni sa isi bata joc de ea. Chiar daca ea il iubeste, trebuie sa afle pe cine iubeste. Parerea mea. Sper ca te-am ajutat.