| BogdanAD a întrebat:

Salut.Am si eu o mica problema.Cum as putea sa fac o fata sa aiba incredere in ea? As vrea sa am o relatie cu ea doar ca a spus ca momentan nu are incredere in ea ca poate avea una.

Răspuns Câştigător
| Ezeru a răspuns:

Incearca sa ii arati ca tu ai increderea in eawinking

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ea singura o sa capete incredere sau nu la cheful ei.

| BiuL a răspuns:

Te-a refuzat politicos. Nu vrea sa aiba o relatie cu tine.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Tu ai luat de buna scuza ei? Trebuia sa-ti dea un motiv ca sa te respinga, doar nu era sa-ti zica in fata ca nu vrea sa aiba tangente cu tine.

| BogdanAD explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Asta am vorbit acum 4 zile cand ne-am cunoscut ca subiect random.Plus ca ea a adus vb de asta.Si la momentul acela eu nu aveam nimic de gand si nici nu am lasat impresia ca as avea.Deci nu avea niciun motiv de scuza era doar o doscutie

| NGheorghe a răspuns:

O sa aiba incredere in ea atunci cand devine sigura pe ea; si devine sigura pe ea atunci cand stie exact de ce este capabila si de ce nu este capabila. Capabilitatea asta se poate analiza pe mai multe planuri: fizic, psihic, economic, social, etc. Ca sa isi dea seama de ce este capabila fizic si emotional, ar fi o idee buna sa se apuce de arte martiale... dupa vreo jumate de an de antrenamente deja vede ceea ce poate si ceea ce nu poate. Si daca dupa jumate de an vrea sa poata mai mult atunci o sa te ignore si va continua cu antrenamentele. big grin

| angemon500 a răspuns:

Arata-i increderea ta, fa-i complimente