| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as vrea sa gasesc o solutie pentru o problema cu care ma confrunt de ceva timp si nu stiu cu cine sa discut pentru ca sunt niste lucruri mai delicate... recent am cunoscut o fata (de etnie - tiganca), lucrurile au fost frumoase la inceput, am vorbit, ne-am inteles bine, izolat au mai fost niste discutii/contradictii, dar a fost ok. Ea a fost domnisoara la mine, ne-am culcat si de ceva timp nu ma mai inteleg cu ea, in fiecare zi trebuie sa ma supere cu ceva, as parasi-o, dar fiind de etnie si faptul ca a fost virgina, mai ales ca ai ei ma cunosc pentru ca am fost la ea acasa, a dormit la mine si ei stiu asta, daca ne despartim as putea intra in probleme, ce sa fac? Nu stiu, ma simt de parca sunt pe un drum blocat. Ea are 18 ani iar eu 21, ma seaca treaba asta, in fiecare zi ma gandesc si simt ca ma imbolnavesc pe zi ce trece... ca sa nu mai zic ca ea nu are niciun orizont in viata, nu poate avea copii si nu vrea sa plece de langa familia ei, de multe lucruri nu am stiut de la inceput ca nu ma mai bagam, intentia mea e sa gasesc o solutie sa scap in ce am intrat, dar cum?

6 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Pleacă în altă țară.

| sierra1 a răspuns:

O discuție (amiabilă) ca intre adulți, se poate?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să emigrezi pe șest în Noua Caledonie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe aia nu o mai ia nimeni de nevastă că nu mai e virgină.

| TanaseȘtefan a răspuns:

Trebuia sa te gandesti la asta la inceput si mai ales ca e de etnie tiganca nu puteai sa zici ca vrei sa fiti prieteni cu benifici. Dar sa lasam cu judecata, eu il locul tau as face ca ea sa se desparta de mine. Si daca comenteaza cineva zici ca ea e de vina plus ca... nu poate avea copii si nu are nici un viitor si alea alea si daca iar se comenteaza si te intreaba dc nu te ai gandit inainte zici si tu ca tu crezut ca o sa ai un viitor cu ea dar se vede ca nu ca te certi alea alea, gasesti tu ceva.

| User5666666666687 a răspuns:

Știai de la început că e de etnie, de ce nu te ai gândit la asta până să te culci cu ea? Daca o iubești și o respecți ai grija de ea. Ai aflat că nu poate face copii și o părăsești? Parcă a vrut ea sa nu facă copii. Așa a fost soarta. Urât din partea ta că ai o gândire așa la 21 de ani...