| alexionut75 a întrebat:

Cine imi pote da si mie filme de groaza dar nici chiar asa de speriat sau filme sa mor de ras! Cel mai bun film FUNDA!

6 răspunsuri:
| denymar a răspuns:

Incerca "Scary Movie"! E groaza amestecata cu comedie...Super tare

| Mandy693 a răspuns:

De groaza Silent hill, Wrong turn 1 si 2, The skeleton key, Dar incearca sa te joci hotel 626 acolo sa vezi groaza dar il poti juca de la 6 seara pana la 6 dimineata. Sau jocul penumbra /amnesia.Iar filme de ras ar fi majoritatea filmelor cu jim carey

| xgaming31 a răspuns:

Comedie: The three stooges
Groaza: The Cabin in the Woods
Pareri personale

| SweetCristina a răspuns:

Insidious,Husk,the divel inside.

| Catalyna007 a răspuns:

Ala' mic

| Catalyna007 a răspuns:

De groaza The dawn of the dead (noaptea mortilor vii) si jurnalul vampirilor