| Phoenix35 a întrebat:

Cu aceeasi poveste(pe care o gasiti aici:http://www.tpu.ro/......i-acum/)Se pare ca
m-am certat cu acea fata care sta intre noi.iar ea..fiind prietena cu acea fata ne indeparteaza din ce in ce mai mult.In cele mai multe momente doar pe FACEBOOK apucam sa mai discutam si de la povestea cand am recunoscut:
Un baiat a mintit-o (la caterinca) ca eu o plac pe alta fata si s-a suparat...dar..am vorbit despre noi si etc.am vorbit vreo o ora dar...nu conteaza asta.Din toata asta intrebarea este Una:
-Ce credeti ca ar trebui sa fac?
Multumesc pentru atentie!

5 răspunsuri:
| AdrianVoicu a răspuns:

Cati ani ai?

| Phoenix35 explică (pentru AdrianVoicu):

11.Dar nu conteaza varsta!

| AdrianVoicu a răspuns (pentru Phoenix35):

La ani tai ai o "poveste de dragoste " rolling on the floor asta era singura povesde de... pe care o stiam eu la ani tai https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/......2935_n.jpg

| Own3r a răspuns:

E foarte complicata viata ta.Mai simplific-o si sigur o sa-ti fie bine.

| Sweety27 a răspuns:

Pune-le fata in fata si pune-o pe aia sa-i spuna prietenei tale ca voi 2 nu aveti nici o treaba.