| carbon21 a întrebat:

Salut, cum faci o fata da tânjească după tine, când ești intr-o relație cu ea, cum o faci sa-ti ofere mai multă atenție? Dacă cu vorba buna nu prea reusesti?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe lasata sa plece daca nu vrea pe calea cea buna sa fie bine

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ai cum să o faci, decât făcând tu însuți acestea pentru ea, cu vorba și cu fapta.

| Sonia822 a răspuns:

Hm. O ignori. O cauti rar. Ca fiecare moment sa devina pretios. Ca sa stea sa se gandeasca la tine ce dracu faci si cu cine dracu esti de nu o cauti. O va vulnerabiliza. II zguduie orgoliul, o face sa se simta nedorita. O sa-si puna intrebari, de ce nu o vrei, o sa te caute ea, o sa inceapa sa te vaneze. O pui cu botul pe labe, vei observa asta in cat de des isi va schimba poza pe wapp sau Facebook. E semn de irascibilitate. Totusi, linia intre bine si rau e subtire, ignor-o pana intr-acolo incat sa-si faca probleme, nu pana intr-acolo incat sa va despartiti. Ceea ce-ti spun functioneaza numai daca sunteti cumva conectati

| Ale5184 a răspuns:

Trebuie sa ii oferi tu ei atentie. Fetele tanjesc dupa atentie si vor sa fie tot timpul apreciate. Vor sa vada ca nu investesc timp ai sentimente degeaba
Fa-o un mic cadou, cumpara-o o floare. Faceti lucruri noi impreuna, altfel intervine rutina. Fii putin distant, nu o batw la.cap tot timpul.
Totusi, e posibil sa nu fie interesată de tine si atunci nu mai are rost sa continui relatia.

| carbon21 explică (pentru Ale5184):

Salut, nu pot da zic ca nu ma iubește sau așa, am interpretat eu greșit unele faze, ca mai ieșeam cu sora ei și nu prea putea sa fie calare pe mine sau așa, doar așa scurt, cum sa o fac sa fie înnebunită ca in prima zi? Flori tot i-am luat, și cadouri, da ea nu prea, acum 2-3 luni mi-a luat ceva simbolic.

| Username272 a răspuns:

E posibil ca tu sa vi de vina sa o bagi mult in seama sa ii oferi afectiune sa fi foarte îngrijorat și iti pasa foarte mult de ea, încearcă să nu mai fi asa sa fi putin mai rece ȘI ai sa vezi cum o sa iti dea ea mai multă afectiune si o sa o deranjeze si o sa ii pese ei mai mult, mult succes!

| EvelinaAndreea123456 a răspuns:

Baga si tu vrajeala din aia maxima.