| Th3Li0N a întrebat:

Salut.Dece in pui mei mama cu soramea tot se cearta din nimicuri dar tot timpul in fiecare luna se cearta o data dar numai din nimicuri.Soramea are 18 ani si are prieten si mama se leaga de soramea ca de ce prietenul ei nu vine la noi acasa ca tot soramea mergea la el si merge la el de un an el vine o data pe luna.Eu is de acord cu mama ca mno baiatul trebuie sa vina la fata nu fata la baiat si spun asta ca sunt baiat.Si evident ca soramea il iubeste pe el si tot cu el este tot timpu sta acasa doar 2 ore si gata ceea si pe mine cateodata imi vine sa ii zic fraiera. Mama iar tot se supara se leaga de ea soramea ii comenteaza din nou si tot asa si tot asa etc! Dar faza e ca mama este suparata si nu face nici de mancare si soramea nu are de gand sa se shimbe parca a sucito de cap baiatul ala numa pe el il asculta parca e o fraiera o duce de nas cum vrea el.Mno si ma tot inerveaza si pe mine si pe tati si pe fratele meu ca tot se cearta si numa fac galagie si sunt si suparate ceea ce ne strica si noua buna dispozitie! O data asa cand erau toti impacati mi-a zis prietenu lui soramea ca maicamea ar trebui sa mearga la un control adica ma refer la psiholog ca se leaga din ori ce motiv! Dar mno totusi ne enerveaza pe totii nu putem face nimic cand le vad suparate cu lacrimi in ochi si nervoase nici nu mai ai curaj sa zici nimic! OOOOO nu se pot calma o data si gata tot timpu in fiecare an se cearta de 12 ori adica in fiecare luna este cateodata ca si de 2 ori dar cearta dureaza o saptamana buna de chinuri pentru mine ca ma supara si pe mine totusi ca am inima nu sunt din piatra! Fratemeu are noroc ca e in Cluj la facultate ceea ci si el vine acasa ca sta doar 3-2 zile pana ce isi da examenele.OO ce ma supara chestiile astea!

6 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

laughing) ce`ti mai place sa faci pe trollu', prietene.

| Th3Li0N explică (pentru xBya):

Habar nu am ce ai vrut sa scrii sau ce ai vrut sa reprezinti! Dar eu nu inteleg nimic ce ai scris tu acolo!

| xBya a răspuns (pentru Th3Li0N):

Chiar era necesar sa scrii in doua fraze aceeasi chestie? Eu n`am probleme de intelegere ca si tine.
Exact asta am vrut sa evidentiez prin 'troll'. Ca scrii acelasi lucru sub 9827681 de forme.

| Th3Li0N explică (pentru xBya):

Ma descarc si eu ce ai vrea am scris tot ce imi trecea prin cap!

| xBya a răspuns (pentru Th3Li0N):

Okay, okay, no offense.

| xBya a răspuns:

Tu ce`ai? Ai mancat de pe jos?