| Faranume1910 a întrebat:

Salut,îmi place de o fata pe care o cunosc dar nu prea am vorbit, ea este în Italia acum și vreau să vorbesc cu ea prin mesaje.Ce aș putea să îi scriu?
Si ce aș putea să fac ca să nu pară ciudat că i-am scris?

Răspuns Câştigător
| Florin9Florin9 a răspuns:

Orice i-ai scrie nu îți garantează 100% că o să-ți răspundă, depinde de ea dacă vrea să intre în jocul tău și să-ți răspundă.
Depinde de unde o cunoști, de exemplu dacă ați fi fost colegi de liceu puteai să te legi de asta.
Întreb-o ceva să pară că ai nevoie de o informație ceva din România și după o întrebi ce mai face.