| crity112 a întrebat:

Salut, incep prin a spune ca ma numesc cristi si am 19 ani. In urma cu 7 luni am cunoscut o tipa de 16, ne-am intalnit pe strada, am luat instagramul ei si am tinut legatura. După 12 zile de vorbit zi de zi i am propus sa fim impreuna si a acceptat. Totul era bine si frumos ne înțelegeam bine, a trecut timpul si am ajuns la 7 luni de relație, pana intr o zi cand m-am uitat in mesajele ei si am văzut că în timp ce eram eu impreuna cu ea (la început) in primele 3 săptămâni) ea mai vorbea si cu alti băieți ( si nu doar buna ce faci, ci la modul ala de flirt. I am spus chestiile astea iar ea mi-a zis ca ma iubeste mult si ca era la început si nu realiza ce e aia dragoste. Mentionez ca a fost asa doar in prima luna din ce am văzut eu in mesaje si in comportamentul ei, după o lună s-a schimbat si se vedea ca începuse să mă iubească enorm. Va rog sa va dati si voi cu parerea, am nevoie de mai multe sfaturi

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Relatiile facute pe internet sunt sortite eșecului asa ca nu considera fata aia proprietatea ta ca sigur au avut o altii inaintea ta de mica e curvă

| crity112 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai nu a fost pe interenet, ne-am cunoscut in relitate si ne intalneam zi de zi

| Mosotti a răspuns:

Pai daca te iubeste pe tine ce conteaza ca vb si cu aia? Cu aia vb asa sa se distreze doar.
Atat timp cat cu tine se poarte f okey, care e treaba?

| SilentRain a răspuns:

Nimeni nu te iubeste după 7 luni, zic ca poate find la început nu stia ce vrea
Mai stai atent, testeaz'o, ca poate fata e sincera

| AliGab a răspuns:

Euzic sa dai uitarii intamplarea si sa incer ati sa fiti fericiti

| Jus7t a răspuns:

Ți-ai mai legat câinele măi Cristi măi?
https://m.youtube.com/watch?v=KrKccHJjLrk

E micuță și ea, experimentează chestii.
Încă i se formează caracterul, nu a făcut ceva așa nășpic având în vedere vârsta și...situația în sine.
Nu ai de ce să îți faci probleme, a fost la început, doar de mai îți face așa iar o să fie, dar nu cred.
Continuă relația și vezi cum e pe parcurs, stai flexat.

| NarcisIfrim a răspuns:

Niciodată să nu crezi fata care iți spune:te iubesc; și polițistul care zice:te înțeleg.
La vârsta ei, dacă vede că nu ești bărbat care să o controleze, și să îi arate de are de făcut, te lasă pentru altul care știe să facă toate de mai sus.

| Danieldaniel28 a răspuns:

Frate a fost la început nici măcar nu contează, ea nu avea baza in tine atunci ca mulți băieți o ard aiurea in general. contează cum e acum in momentul de fata. Eu zic sa trecu peste moment și Sa trăiești trăirile din prezent. Numai te gandii la lucruri din trecut inutile.