| cezareea a întrebat:

Salut.nu sunt fumatoare dar am fost aptamana trecuta in club si am mirosit foarte mult timp fum de tigara si am simtit ed atunci ca m-a inceput dureri de spate.in spate asa pe la mijloc ma doare uneori ziua. poate fi oare de la fumul de tigara?

6 răspunsuri:
| Lisadream a răspuns:

Nu este de la fumul de tigara. Probabil ai stat in curent sau de la aer conditionat. De la fumul de tigara poti sa ai dureri de cap pentru ca nu se oxigeneaza creierul.

| Tania a răspuns:

Nu cred, poate te-a tras curentul.

| Sp3edy a răspuns:

Nu banuiesc ca daca ai fost in club nu ai stat degeaba...atat am avut de spus happy

| DeeaLoVe012 a răspuns:

Da poate fi sau poate fi o coincidenta.

| Booogdan a răspuns:

Nu credhappy. Parintii/Prietenii mei sunt fumator. Nu am avut niciodata probleme. Dar totusi ar trebuie sa te duci la un control!

| FirstTime a răspuns:

Din câte stiu eu nu prea are cum sa te afecteze, tu respiri cu plamini cu nu rinichi sau cu spatele nu? Poate se fuma "iarba" si acel fum poate ajunge la sistemul nervos, daca dupa 2-3 zile nu-ti trece du-te la doctor.