| anonim_4396 a întrebat:

Salut oameni buni! Revin si eu cu o intrebare! Fosta mea iubita s-a împăcat cu fostul după ce ne-am certat iar azi după 10 zile in care nu am vorbit si nu am cautat-o mi-a dat mesaj ca sunt un "zero "! Si nu inteleg mesajul! La ce l-a mai dat daca asta e parerea ei despre mine? Adică ce rost mai avea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil ea credea ca daca se duce la ala, tu o sa te milogesti de ea sa fiti iar impreuna laughing si acum, ca si-a dat seama ca nu te mai intereseaza, se oftica.

12 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Raspunde-i cu "esti un 10+" de-a draq.

| Freya1 a răspuns:

Ciudat.
Poate ai vorbit tu ceva cu despre ea si ea a aflat, sau poate i-a fost ciuda ca nu ai cautat-o sa faci ceva sa va impacati, sa vroia doar sa se certe cu cineva si nu avea cu cine.
De ce nu o intrebi pe ea?

| Andrei9716 a răspuns (pentru Freya1):

Nu vreau sa vorbesc cu ea! Adică m-a facut "zero " si nici macar asta nu m-a afectat sa ii raspund! Si pana atunci eram totul ei. Crede-ti ca indiferenta o face sa fie asa? Ea poate se aștepta să sufăr si sa o caut incontinuuincontinuu

| Freya1 a răspuns:

Pai atunci nu lua in seama mesajul. Daca nu iti pasa nu intrebai aici.
Daca te-a parasit si ai suferit nu mai are de ce sa iti pese.Blocheazai numarul si ai e.

| Andrei9716 a răspuns (pentru Freya1):

Nu imi pasa la modul ala ca fierb in mine ca mi-a dat mesaj! Doar am vrut niste păreri pentru ca ma amuza într-un fel chestiile astea! De aceea am întrebat

| sofisis a răspuns:

Ori ti-a dat el mesaj de pe telefonul ei ori ea e ofticata pentru faptul ca nu ai plans dupa ea.

| Andrei9716 a răspuns (pentru sofisis):

Ea era la munca pentru ca ii stiu programul

| siriusblack98 a răspuns:

Adica e frustrata ca nu ai mai cautat-o mane laughing De nervi ca nu i-ai acordat atentie ti-a trimis acel mesaj.Din partea mea ai BIG LIKE rolling on the floor Ca sa-i dai 2-0 spune-i ca esti deja cu alta mai frumoasa si mai desteapta decat ea.

| Andrei9716 a răspuns (pentru siriusblack98):

Am mai fost certați man odată si tot asa nu am cautat-o si tot ea m-a cautat! Dar atunci a fost dupa 4 zile!

| siriusblack98 a răspuns (pentru Andrei9716):

Fraier esti ba baiatule daca o mai primesti dupa ce s-a intors la fostul.Deja mi-am facut o parere despre ce tip de femeie este.Una si mai proasta este aia despre individul care o iarta dupa atata bullshit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A facut asta sa se razbune pe tine, e jalnica si nu ar trebui sa-i mai dai nicio farama de atentie. Sigur ea asteapta sa te duci la ea in genunchi, sa te umilesti ca sa-i gadili orgoliul, arata-i ca si ea e 0 pentru tine si da-i un ignor cat casa. laughing

| devilshelp a răspuns:

Poate ti-a dat mesaj vreo prietena de pe telefonul ei. Sau poate e ofticata ca a depus atata efort sa se bage cu fostul ca sa te faca gelos si tu nu ii dai nici pic de atentie laughing Poate a aflat ca ai spus ceva despre ea, nu se stie. Daca esti curios intreab-o "De ce?". Daca vrei sa termini cu ea spune-i doar "(nume random) avea o parere diferita asearawinking "