| AdinaCrissa a întrebat:

va rog sa va dati fiecare cu parerea. Prietenul meulove struck are la status"mi-e dor de tot ce m-a legat de tine". Noi ne-am certat(adica a fost o neintelegere care pe mine m-a cam suparat, desi eu ma supar fff greu) acum 3 zile, dar acum ne-am impacat, adica am revenit la normal.
Avem o relatie la distanta, el fiind in italia, unde face facultate si lucreaza.
Ei bine, a intrat pe mess acum 3 zile si nu a vorbit ca de obicei cu "scumpa, iubita mea" etc, a fost f rece. Tot eu il intrebam ce face cum a fost in ziua respectiva, si in juma de ora am vb 5 randuri. nu imi trimitea pupici, nimic. si eu i-am zis ca ies...si el a zis ok. M-a lasat asa sa ies, fara sa imi spuna stai de ce te-ai suparat.In fine. A doua zi m-a sunat am vb o ora la telefon si mi-a spus ca vroia tare mult sa isi cumpere o masina si nu poate ca bla bla bla. si i-am zis ca inteleg, dar trebuia sa imi spuna atunci, ca doar nu sunt o straina, suntem de jumate de an impreuna. Si in ziua aia i-am vorbit cam urat... El mereu imi spune ce are si avem o relatie extraordinara. Ma iubeste foaaarte mult mi-a demonstrat. El mereu imi spune ca sunt o finuta, naturala, buna la suflet si cuminte, nu ca altele. REVENIND LA INTREBARE, LA CE SE REFEREA STATUSUL?

Răspuns Câştigător
| DraPraaHaarp a răspuns:

Ca i este dor de clipele petrecute impreuna, fara cearta, si de tot ce ati facut impreuna.A pus asa pentru ca te iubeste si vrea sa reveniti la normal[fara cearta], dar e si un pic orgolios[avand in vedere ca ai spus ca nu iti mai spune ''iubita mea'' si restul] dar daca te iubeste e totul ok, i trecehappy

2 răspunsuri:
| nikol_8225 a răspuns:

Ca ii era(si ii este)dor de clipele petrecute impreuna cu tine!

| opierdevara a răspuns:

Ca ii era dor de tinelove struck