| catalin_8409 a întrebat:

Salut, pe 6 este ziua mamei mele, tinand cont ca ea nu si-a mai facut ziua de foarte multi ani am hotarat sa ii fac eu o mica petrecere, un aperitiv mic si un tort (facute de mine sigur) ce cadou credeti ca ar fi mai frumos decat acesta, astept pareriwinking

6 răspunsuri:
| Artemis94 a răspuns:

Cred ca se potriveste daca le faci tu si pui suflet cu adevarat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow! E cea mai buna idee pe care am auzit-o, dar pe langa petrecere i-ai mai putea lua un parfum.(pe care sa i-l dia la petrecere.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideea petrecerii e foarte buna. Daca mama ta poarta bijuterii, cumpara-i ceva finut din argint sau un sirag de perlute cu cercei. La multi ani mamei tale si multa sanatate! Iar tie succes in organizarea petrecerii si asteptam amanunte dupa eveniment! happy

| catalin_8409 explică (pentru anonim_4396):

A fost foarte frumos happy, nu se astepta la asa ceva, era fericita ca un copil michee hee (tineti legatura cu parintii deoarece ei sunt cei mai buni prieteniwinking )

| anonim_4396 a răspuns (pentru catalin_8409):

Ma bucur ca a iesit totul ok. Da, sa tinem legatura cu parintii cat timp ii mai avem pe langa noi. Numai bine!

| Manutzzu a răspuns:

Eu sincer i-am facut o perna cu o poza a mea si a surorii mele pe care am scris la multi ani mami si data ei de nastere... faza ii k a fost ff incantata si o perna din aia costa doar 30 lei. noroc... Funda?