| Vlad32 a întrebat:

Plac o fata si ea cred ca si-a dat seama ca m-a intrebat pe facebook, iar apoi i-am zis in fata ce simt, i-am zis ca e frumoasa si mi-a multumit. Intrebarea mea este nu ma place? Sau daca stie cineva ce ar trebui sa ii zic? Fast answer funda

3 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

E posibil ca fata respectiva sa fie cuplata deja. Poate te apreciaza doar ca si amic.

| T0T a răspuns:

Ieși undeva cu ea și atunci îți dai seama.

| Dintrebare a răspuns:

Ai putea sa o inviti la cinema, la un film sau sa va plimbati prin parc. Daca va accepta inseamna ca ii place de tine, dar poate e mai timida. Sau poti sa ii spui ca ai vrea sa stii ce simte ea pentru tine, daca simte ceva