| anonim_4396 a întrebat:

Salut,sa va spun pe scurt asa
Intr-o seara vorbeam pe mess cu un amigo si intra una cu buzz pe mine si face cica "cf de unde esti vrei sa ne vedem ca stam al 2 km distanta bla bla", eu zic in gandu meu OK BIAATCH si ii spun ca eu sunt serios nu sunt pitiponc si ea face ca si ea e si bla bla, vorbim 1 saptamana pe net, tot nu ne-am vazut ca nu puteam nici eu nici ea...ma rog zice ea multe si frumoase despre ea despre ce vrea de la viata zice cand ne vedem s-o sarut sa o iau in brate, eu in gandu meu ho fa ca nici nu te-am vazut, ma rog astazi sun pe numarul si raspunde varasa, zice "vrei sa fii cu ea? pai ea are prieten de 2 ani, nu vrei sa-ti las nr meu sa mai vorbim?" eu zic in gandu meu "e un test, imi testeaza seriozitatea ORLY, ori poate e bingo " si m-am ferit cat am putut, dupa aia ii zic totusi sa-mi lase nr dar ca nu o sun ca no cunosc sa mi-l lase ca tot insista.

acum nu stiu.o fi test nu o fi? ea nu mi-a zis ca ar fi cu cineva si varasa mi-o trage ca cica e cu unu de 2 ani...si daca nu vreau sa vorbesc cu ea, mie imi pare a test, dar nici asta numai raspunde si m-am pricopsit cu verisoara sa

spuneti-va si voi parerea, ce sa fac? cand nu dau de ea si dau doar de varasa pe tel ei

astept parerile voastre, fara mistorui

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Intortocheate minti...lasa-le naibii p-amandoua!

8 răspunsuri:
| DenisaMetal a răspuns:

Ar trebui sa te intalnesti cu ea direct.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce dracu' scrii asa?
Nu esti "pitiponc", da' esti cocalar.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Postez intrebare apentru cineva, dau doar copy si paste........am neamuri proaste

| MeGustaTeGusta a răspuns:

E un test cu siguranta

| anonim_4396 explică (pentru MeGustaTeGusta):

Da,dar acum numai raspunde la mesaje sau altceva asa ca ducaseeee amin big grin

| MeGustaTeGusta a răspuns (pentru anonim_4396):

Eee da-o incolo si vezi-ti de viata, nu baga in seama toate disperatele dupa atentie laughing

| pytyk2818 a răspuns:

Ca,clar e ea si se da drept varasa e un test si face chestii care la fac multe fete au 2 nr de telefon ce chestie ca nu iai cerut web? ca poate daca iti tr poate nu-s cu ea cxi sunt loate dupa net... sau a bagat vreajeala aia nu ma web iti trimit doar poza laughing)))))))) daca vrei. mdaaaaaa eu cred ca te incearca sa vada daca chiar vrei sa o cunosti sau doar e caterinca si atat daca e prina varianta mai vb cu varasa daca e varasa laughing))) si daca apare tipa zi prea tarziua si daca insista intalneste'te cu ea si vezi care si cum sta treaba da dupa parerea mea astea sunt niste jocuriiiiiiiiiii de copiiiiiiiiiiiiiiiiii

| loveforyou771 a răspuns:

Fratelo nu am inteles absolut nimic laughing