| BiancaMarzia a întrebat:

Am nevoie de ajutor!
De curand am intrat pe jocul Micemassive.Acolo am cunoscut un baiat dragut.El avea o prietena pe atunci pe nume Iudy.Si mie imi placea la nebunie de el.Si el si-a dat seama ca il plac si a inceput si el sa ma placa.Cand si-a facut curaj sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el, Iudy l-a intrebat.El a fost timid si a zis da.Dupa aia el m-a luat pe o sala si si-a facut curaj si mi-a zis ca ma place. Dupa mi-a zis ca vrea sa fie cu mine si ca s-a despartit de aia.Si acum vreau si eu sa fiu draguta cu el si vreau sa stiu cum.Adica cu vorbe si sfaturi please!
Si in plus fosta lui iubita vrea sa ne desparta ca e geloasa.DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Claustx a răspuns:

Hey! Nu trebuie sa ii zici neaparat vorbe d-alea gen „tu esti viata mea, nu pot sa traiesc fara tine, vreau sa murim impreuna" laughing fi tu, asta este cel mai important