| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Vorbesc cu o fata aproape in fiecare seara, Suntem prieteni.Dar acum am facut-o lata! Sa va povestesc un picbig grineci, eu spun ca vreau sa ma tai cu lama si ca imi urasc viata din cauza unui caine.Iar ea spune ca nu vrea sa ma tai si ca se supara pe mine daca ma tai.Eu am pus asa 3 pct (...) si apoi m am trezit cu block. Apoi am vorbit cu o colega care e de asemenea prietenea cu aceea fata si a reusit pana la urma sa o faca sa ma deblgheze.Eu mi am cerut scuze fata de ea iar ea a pus astfel:Off.Ok, eu ii zic ce s-a intamplat si ea imi spune ca s-a suparat.Iar de atunci nu am mai vb (discutie pe Whapp) si prin asta vr sa va rog sa ma ajutati sa o recastig (nu suntem iubiti).Ce sa ii scriu? Cum sa fac? Cand sa ii scriu? Dar va rog ajutati-ma! Si inca o intrebare:Credeti ca prin aceste mesaje, ea simte ceva fata de mine? Ofer funda

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Uneori stau si ma intreb daca unii dintre voi aveti minte cand scrieti asa ceva, nici nu vreau sa ma gandesc cum sunteti de fapt in realitate, daca de atata plictis inventati prostii.
Luati-va frate un job, iesiti la prasit, la cules de floricele, face-ti ceva util cu viata voastra, nu va mai comportati ca niste handicapati, mai ales cand vreti sa impresionati o fata!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti un idiot si vorbesti numai despre tine, nici eu n-as mai vorbi cu tine. Vrei atentie, nimic altceva. Scuze, dar cati ani ai?

| AlexisZLS a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite,eu nu vreau atentie, Nu sunt acel gen de persoana, Eu vreau doar sa o impac pe ea.Ii ofer dreptul la exprimare de foarte multe ori.Asa ca te rog sa ma auti si nu mai fii asa de rautacios.Stiu ca is idiot

| AlexisZLS a răspuns (pentru AlexisZLS):

Sa ma*. Scuze

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dintotdeauna,femeile au cautat parteneri curajori si puternici.Tu esti un lache care.si taie venele ori de cate ori viata il incearca.Se duce dracu' femeia, cand intalneste unul ca tine.Nu te mai chinui, nici mila nu.i inspiri!

| becka133 a răspuns:

Ai speriat-o si probabil si-a dat seama ca nu sunteti persoane potrivite..cati ani ai de te tai? Suntem in 2016, stresul si tristetea se elimina in alte moduri. Poate e genul te tipa care vrea un baiat ''puternic''..sensibilitatea in exces strica uneori si cred ca ai exagerat.

| AnonimPeVecie a răspuns:

Buna, ca fata inteleg ce s-a intamplat. Si iti spun ca vrea sa ii dai mesaj, si se asteapta probabil sa ii dai chiar un mesaj lung in care sa iti ceri scuze, sa ii explici si alte lucuri, daca vrei sa o recastigi da-i TU mesaj in fiecare zi (asa sunt fetele), intreab-o mereu ce face, cum se simte, ce a facut in ziua respectiva, trebuie sa pari grijuliu, sa ii arati ca tii la ea. Si daca vezi ca nu ii place ca ai discutat despre faptul ca vrei sa te tai, ignora sa mai discuti despre asta in preajma ei (cred ca asta era evident). Daca nu vorbesti cu ea vei face mai rau. Daca mai vrei ajutor, imi poti da mesaj in privat. Sper ca te-am ajutat! happy

| Ariane188 a răspuns:

Daca se supara pe tine inseamna ca ii pasa si ca tine la tine dar nu trebuie neaparat ca la (un iubit) ci pur si simplu ii esti drag ca prieten si tine mult la tine
incearca sa ii scrii seara ca fetele seara au sufletul mai moale si inteleg mai usor anumite lucruri...