| ș53fan a întrebat:

Bună dimineața! Am și eu o întrebare, nelămurire toate chestiile asemenea!
Deci ieri am avut o persoană, cea mai specială persoană..deci am avut pe WhatsApp această persoană, puteam să văd poza și când a avut ultimul mesaj! Și ieri pe la ora 20:00 am observat nenorocirea:Am văzut că nu mai vad poza și zic gata iar block! Întrebarea este:Este block nu?
Și încă ceva:Voi fetele dacă dați unui băiat block pe whapp...de ce ați face asta? Ce motiv ați avea? Ați putea da și fără motiv?
Că la mine așa a fost! Adică na, m-am trezit pur și simplu cu un block! crying fără ca eu să îi fiispus sau să îi fi făcut ceva acum de curând! Vă rog!

9 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Poate și-a șters aplicația de whatsapp sau poate ai sters-o tu din greșeală din agenda.
Pe whatsapp nici macar nu se poate da block, cel puțin nu pe versiunea mea actuala.

| ș53fan explică (pentru Lioana):

Păi ce mama naibii versiune ai? e imposibil acest lucru! Se face din setări, la confidențialitate și apare numere blocate un menius, sau mai poți să dai pe un număr acolo sus la nume și apare blocați și raportați! Ia încearcă și spune daca au reușit!

| ș53fan explică (pentru Lioana):

Păi și.ce... dacă și-a șters aplicația, așa apare, nu ii mi-a apare poza?
Oare să fii umblat la confidențialitate și să fii scos aceste chestii să nu le mai văd eu,(dar doar eu poate)am să încerc să îi trimit un mesaj, să văd dacă se trimite!

| Lioana a răspuns (pentru ș53fan):

Vrei sa spui: Setari/Cont/Confidentialitate/Mesagerie: Contacte blocate/Add/Nume
Da. Am gasit. Merci. Sper sa nu fie nevoie sa folosesc vreodata aceasta optiune.
Daca nu ai deranjat-o cu nimic pe fata nu vad de ce te-ar bloca. Poate si-a sters ea poza si si-a umblat la setari ca sa nu mai arate ultimul act. Dezavantajul e ca dacă setezi sa nu ti se vadă ultimul act nici tu nu mai poti vedea ultimul act al altora.

| Lioana a răspuns (pentru ș53fan):

Ai grija ce mesaj ii trimiti, sa nu te blocheze pe bune de data asta.

| ș53fan explică (pentru Lioana):

Nu,vreau să-i trimitceva, ori ce faci, ori gen dacă știe cumva dacă vom mai avea miercuri pregătire la mate! Ceva acolo să văd dacă merge, sau un simplu punct?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Djsjuajsjsj):

Deja Vu

| Djsjuajsjsj a răspuns (pentru anonim_4396):

Nope. E doar intrebarea lui amuzanta af.