| ionika123 a întrebat:

Am o intrebare.Deci mie imi place de un baiat.De fapt suntem iubiti. Unei colege ii placea de el, dar el nici nu o baga in seama.Credeti ca se va supara pe mine colega mea? Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Pff.putin complicat.pai ar trebui sa vorbesti cu ea si sa ii spui frumos.ea, daca chiar il place va intelegi si il va lasa cu tine.nu cred ca asta e o problema.il va uita greu dar va reusi pana la urma.incearca sa ii faci cunostinta cu alti baiete, poate asa il va uita. :*