| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! Degraba e ziua mamei mele. Ce surpriza as pute-a sa-i pregatesc? Astept idei cit mai deosebite. Funditaa

8 răspunsuri:
| Georgiana2905 a răspuns:

O diploma!

| andreeamitoi a răspuns:

Ce zici de un desert delicios, flori, si multe imbrstisari? Mamei mele ii place mult cand ii fac genul acesta de surprize happy

| annaangel17 a răspuns:

Ai putea sa ii iei un lantisor, o bratara sau un inel de argint.Eu i-am oferit un lantisor si a fost foarte bucuroasa de ziua ei. Sau ai putea sa ii iei o gentuta...Depinde ce prefera ea. Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Alege ce-ti place,eu iti dau doar niste idei, alege ce-ti place mai mult:
Carti, parfum, cosmetice (creme si lotiuni, ruj, trusa de farduri) bijuterii (lantisor, inel, bratara, brosa, cercei)esarfa sau fular,manusi din piele,telefon mobil, aparat foto digital, rama foto fotografie cu tine, cand erai copil, inramata album foto (din plastic sau, pentru un plus de eleganta, stil cutie din lemn)obiecte de arta (cum ar fi un tablou sau o statueta)antichitati geanta sau poseta ceas de mana, portofel, obiect personalizat (cana sau pernuta decorativa).
Te pup!

| Chrissy92 a răspuns:

Un colier si o bratara (perechi); la un pret ieftin.
O bluzita draguta pe culoarea ei preferata.
O cutie de ciocolata, preferata ei.
O geanta de piele.
carti
parfum
cosmetice (creme si lotiuni, ruj, trusa de farduri)
bijuterii (lantisor, inel, bratara, brosa, cercei)
esarfa sau fular.
rama foto
fotografie cu tine, cand erai copil, ceas de mana
portofel.

| teosbeos a răspuns:

Poti sai faci un cadou care sa o inpresioneze sau sa o surprinzi cu ceva special gen o mica petrecere in familie nu stie cine ce. I-ar placea

| crazyblue a răspuns:

Fa-i ceva de mana sau un powerpoint sau o felicitare din aia ca la gradinita de dragutl vremurilor trecute sau fa-i o prajitura sau curat in casa sau un colaj sau sau sau.laughing

| Mirodenia a răspuns:

Nici un cadou nu va avea valoare daca nu ii iei ce anume ii place mamei tale. Ceva legat de ce ii place sa faca, ce ii place sa poarte, sa citeasca (poate). Gresim mult cind cumparam cadouri care ne plac noua sau ne gindim ca le-ar placea celor dragi. Cel mai valoros cadou este dragostea, desigur dar si ceva ce ii place dumneai. Neaparat!