| bobby_8777 a întrebat:

am nevoie de un sfat asa de craciun big grin + FUNDA
Am avut posibilitatea sa imi petrec craciunul cu bunicii si restul familiei (unchi, matusi) sau cu mama
Am ales sa ma duc la bunici.Acum cred ca mama s-a cam suparat, nu stiu cand vb cu ea la tel parca se simte singura.
Mama se intelege f bine cu bunicii dar nu a putut si ea sa vina cu noi pentru ca a venit tata si sunt certati
Ce ma sfatuiti sa fac? sa nu se mai simta asa singura sau sa creada ca nu nu vreau sa imi petrec timpul cu ea?

4 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

Cred ca mai bine ai pune-o pe ea pe primul loc...gandeste-te ca bunicii tai nu sunt singuri sunt cu unnchii matusile tale chiar tu ai spus. dar ea e singura...straight face si e foarte trist acum de Craciun! Poate ca acolo la bunici iti place mai mult dar asta denota putin egoism din partea tahappy Petrece Craciunul alaturi de ea! eu asa te sfatuiesc. si apropo.Craiun fericit!

| Ciprian a răspuns:

O poti suna si sa-i spui ca iti pare rau ca nu e langa tine, spune-i ca o iubesti mult si ca iti e dor de ea. Te va intelege.

| ingerash_1981 a răspuns:

Du`te la ea.Sun`o si povesteste`i ce s`a mai intamplat...

| CrYsSuLeTzU a răspuns:

Suno si spune-i ca iti este dor de ea.si ca ai vrea sa fie si ea acolo cu voi.ca nu este tot una fara ea...nu stiu ceva de genu sper ca ti-am fost de foloshappy