| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, in ce liceu pot gasi rockeri in " Simleul Silvaniei " (Nu conteaza liceul, doar agricultura sa nu fie). Vreau sa imi fac si eu niste prieteni pentru ca m-am saturat de batjocuriile astea de joc si de batai fara sens.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu vorbesti de Simleu? laughing)) E plin de manelari.Bun, in legatura cu batjocura, aia va fi tot timpul, pana la adanci batraneti, obisnuieste-te cu asta, nu te injosi si arata-le ca nu esti un papa lapte. Probabil Simion Barnutiu e acceptabil, sa zicem, asa cu rockeri dar in rest nu prea. Btw, de unde esti? happy

| OpenYourMindBeforeYourMouth a răspuns (pentru anonim_4396):

Comuna Ip, tu?

| anonim_4396 explică (pentru OpenYourMindBeforeYourMouth):

Zalau momentan happy

7 răspunsuri:
| ShaOfHatred a răspuns:

Pai nu cred ca te bat aia fara motiv. Faci tu ceva, poate esti un ciudat, habar nu am. Poate e fata ta de vina.

| OpenYourMindBeforeYourMouth a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Mda, mersi de raspuns, m-a ajutat foarte mult, bravo...

| ShaOfHatred a răspuns (pentru OpenYourMindBeforeYourMouth):

Nu stiu ce e cu tine.Si eu ascult rock si nu ma bate nimeni, nu ma jigneste nimeni. Tu ai o problema.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Poti face o reclamatie desigur. Dar rockeri nu vei gasi neaparat unde vrei tu sa fie.

| sucdemere11 a răspuns:

Nu trebuie sa le raspunzi tot cu violenta.
De ce nu le faci o plangere daca esti tratat asa?