| anonim_4396 a întrebat:

Acum o luna am fost la ziua unui baiat.Eu am fost prima venita,deci eram doar eu, el si fratele sau iar parintii in bucatarie.El se tot uita la mine dar nu inteleg de ce!? Apoi a vrut ca eu si fratele lui sa improvizam o coregrafie apoi m-a tinut strans de mana si se uita la mine, din nou....Nu stiu de ce!? Ce sfat (fara misto )imi dati? Ce sa inteleg din asta? Apropo, cand eram la scoala ma cam uitam in timpul oreei la el, apoi intorcea privirea la mine si se uita cateva secunde la mine (eu ma intorceam si uneori ma faceam ca ma uit in alta parte) dar nu ma uitam la el intentionat... sa nu ma intelegeti gresitMa uitam la prietena mea care statea in fata lui apoi luam in priviri pe toti colegii. Fuda la cel mai fara misto raspuns!

9 răspunsuri:
| Angelofdemon a răspuns:

Probabil vrea sa te intimideze cu privirea lui puternica. Nu trebuie neaparat. sa te placa. Probabil vrea sa te faca sa faci vreun gest fata de el.
Succes

| Yummi a răspuns:

Cred ca te place.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci ca sa fiu mai explicita, vreau sa mai clarifi un lucru... m-a luat de mana dar ma tinea strans am vrut sa desfac mana dar nu prea a vrut asta.La scoala e putin cam, nu stiu cum sa va spun!? Un tip care are frizura noua si catva fete care se cred mai tari in scoala il intreaba :Ce faci?, Hei ce mai faci? Dar eu ii spun simplu! Buna Ce mai faci? Ti-ai facut tema? A fost grea? Dar la ele raspunde asa:Buna! Bine! Dar la mine nu asa! Buna! Ce mai faci? etc. vorbeste mai deschis si uneori ma intreaba :Nu cumva ma placi? Si mai inreaba cand sunt eu cu niste prietene:Hei fetelor! Cine ma vrea? Tu? Tu? Sau tu? Uneori isi arata muschi si spune catre mine :Iti plac? Vreau doar sa zi ca este ceva cam aiurea! Nu stiu ce sa fac in sitoatia asta! A! Si uneori imi face cu ochiul! Cand vorbesc cu cineva o fata un baiat vine si ma intreaba :Ce faci? Apoi se uita in ochii mei si din nou rea discutia.La ziua lui mi-a zis ceva mai intim apoi ma strans de mana si a spus ca nu mai spuse nimanui aceste lucruri si se balbaia!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Scuzati greslile gramaticale! Apropo are haine cool!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am fost invitata pentru ca imi da atentie! Ne cunoastem de la gradinita! Suntem in acelasi oras, aproape unul de altul si ne invitam de fiecare data la ziua fiecaruia! Nu e ceva intre oi! Si nici el nu cred ca vrea ceva pentru ca deja are prietena! Am aflat asta! Suntem doar buni, foarte buni prieteni!

| RammsteinHH a răspuns:

Ii place de tine in cel mai sigur caz.
Combinati-va.

| RammsteinHH a răspuns:

Ii place de tine.
Combinati-va.

| mira26 a răspuns:

Cred ca el chiar e interesat de tine din moment ce te-a invitat la ziua lui, iti da multa atentie....Depinde de ce parere ai tu despre el acum, dar sa stii ca el chiar vrea ceva serios. Succes!

| Teoteoteo a răspuns:

Parerea mea este ca te place. Mai ales ca se uita la tine si ca te-a tinut de mana. Daca si tie iti place, go for it! Daca nu incearca sa ii explici si daca iti e rusine, da-i de inteles prin atitudine ca nu esti interesata.