| floriana08 a întrebat:

Am o problema cu iubitul meu S-a intamplat de doua ori in timp ce vorbeam cu el prin mesaje sa adorm Imi spunea ca merge pana la bucatarie sau ceva si eu mereu aveam telefonul pe silentios deoarece dorm cu sora mea mai mica.Era destul de tarziu si imi era somn si pur si simplu am adormit.Prima oara a inteles si am discutat cu el dar acum este ft suparat pe mine si zice ca nu ma intereseaza ce spune el si ca l am lasat sa vb singur si ca este dezamatit ca am discutat ceva si s-a intamplat din nou.Voi ce ziceti.Ce sa i spun sa i treaca toate astea si sa nu ma judece pentru ca pur si simplu am adormit

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ca e copil laughing))) cum sa te superi ca adoarme cineva, se intampla lol
Ce drame face din asa ceva, chiar e copil

| Plato a răspuns:

Iubitul tau e mai ceva ca o iubita. laughing
Prea sensibil e, cu un tip ca el si o soacra pe masura... iti urez succes, sa gasesti un ospiciu bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are tulburari de comportament, pe viitor va dauna relatiei mult mai mult decat acum. Te vei duce la munca, si n-o sa ai timp de telefon, iar el te va lua la suturi cand vii acasa, ca de ce nu i-ai raspus. Mai bine il lasi decat sa iti pierzi copilaria cu oameni de-astia.

Răspuns utilizator avertizat
| karmaitsabitch a răspuns:

Scuză-mă că-ți spun, dar astea îs apucături de psihopat. Fugi cât mai poți.