| cretucristi a întrebat:

SAlut TpU, am o problema, nu stiu ce cadou sa ii iau mamei mele, vreau sa fie ceva frumos, nu prea conteaza bani. Eu ma gandeam la un parfum si niste flori. Ce credeti ca vrea o mama sa primeasca?

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Buna.Ai putea sa ii cumperi un buchet de flori, sau cum ai spus un parfum, eventual o rochie sau ceva de genu.Acum sti ca orice parinte cand primeste un cadou de la propriul copil nu da importanta calitatii.Gestul conteaza.
O zi buna.

5 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

O floare e perfecta

| piciuk a răspuns:

Poti sa-i cumperi un buchet de flori si eventual un lucru, nu stiu, ceva care sa il tina amintire.parfumul nu se stie daca il vei nimeri pe gustul ei, dar gestul conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu un dildo

| gabriela_7244 a răspuns:

Nu conteaza ce cadou ii cumperi, poti lua doar o singura floare, gestul tau conteaza, va fi bucuroasa ca ti-ai adus aminte de ziua ei si cu siguranta va primi orice cadou vei avea pentru ea chiar daca va fi ceva simbolic. succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multa dragosteeeeeeee! haha glumeam daca nu te uiti la bani ii poti cumpara o casa hello kity dar nu de jucarie reala, da exista sa stii, sau prezervative.