| L•o•L•L•y•P.o.o.p.s a întrebat:

>Sallbig grin< Nu stiu ce cadou sa-i iau mamei. Peste 2 zile e ziua ei. M-am gandit la niste flori si inca ceva :X:X. Vreau sa-i iau ceva frumos nu ceva care sa se foloseasca repede. Un parfum credeti ca iar placebig grin. Dau funditabatting eyelashes la cel mmai bun raspunstongue.

4 răspunsuri:
| Anileda a răspuns:

Un buchet frumos de flori, care sa aiba in interior o mica scrisorica in care tu ilustrezi toate lucrurile despre ea, mamei mele i-a placut foarte mult.
O mama nu vrea lucruri materiale, vrea ceva venit din suflet.
Succeshappy

| laura23 a răspuns:

Pai ai putea sa icumperi un parfum Giordanni de la oriflame. Sau daca nu ceva mai simplu o cana cu zodia ei sau un buchet de flori mai deosebit, ceva in functie de buget

| Scuturici a răspuns:

Poti sa-i iei o icoana ma rog nu cred ca-ti place... o brosa placata cu aur sau un inel placat cu aur...mama mea a pus ochi pe astea laughinglaughing

| Vadik a răspuns:

Cumpara-i ce ea cel m tare isi doreste! ce iubeste ea cel m mult! va fi o surpisa trasnet happy
bafta