| Alex9906 a întrebat:

am o problema si nu ma pot decide e important, părinții mei nu se inteleg bine si mama vrea sa ne mutăm, insa nu prea as vrea sa plec fiindca tatal meu e suferă cu inima si nu stiu cine o sa stea cu el daca plec, am nevoie de sfaturi ce sa fac? Sa plec cu mama sau sa raman sa stau cu tata? Răspundeți rapid

2 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Aceasta pot decide doar ei. Tu asigura-i pe amandoi de iubirea ta.Important e sa iti onorezi parintii si sa arati acest lucru, ascultand de ei.

| Mayar a răspuns:

Pai care e motivul despartirii? Care dintre ei a calcat stramb? Cine e cel bun si cel rau? Mai intai fa aceste identificari