| SlickyOMG a întrebat:

Am si eu o problema cam mare gen imi plac 2 fete in acelasi timp. Nu am curaj sa le spun ca le plac sau ceva. Help. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| valen71n a răspuns:

Atunci problema se pune, daca macar una te place la randu-i. Zici ca nu ai curaj sa-i spui direct ca o placi, nici nu ar fi recomandat. Poti sa-i arati simpatia prin gesturile tale dragute fata de ea. Prin comportamentul tau ii transmiti ca o placi. Atentie, nu incerca sa le cuceresti pe ambele ca nu vei reusi. Ia-le pe rand daca una te-a respinshappy Daca nu reusesti cu niciuna din astea doua inseamna ca fericirea ta este in bratele altei fete si trebuie sa mai astepti. Bafta!

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa decizi pe care o placi mai mult si doar aceleia sa-i vorbesti!

| Andreeush a răspuns:

Alege pe una din ele si du-te la ea si spune-i ce simti.

| Plato a răspuns:

Gen nu iti place niciuna, e imposibil sa-ti placa doua.
Cand mergi sa-ti cumperi o bluza, e posibil sa-ti placa doua.

| Eduard619 a răspuns (pentru Plato):

Se vede ca omul e mic.Lasa-l sa viseze ca oricum nu se insoara cu vreuna din ele.
Din punctul meu de vedere alege-o pe cea care e mai buna cu tine nu care e mai frumoasa.happy

| Plato a răspuns (pentru Eduard619):

La asta se viseaza cand esti mic?

| Eduard619 a răspuns (pentru Plato):

Nu constientizeaza ce e o relatie serioasa.
TU la anii lui (maxim 14) te gandeai la relatii sau cum sa pari "cool" in fata lumii?

| valen71n a răspuns:

Se poate intampa sa-ti placa doua, insa nu poti iubi doua. Ai putina rabdare, fii receptiv si in cateva zile iti vei da seama care ti-a intrat mai mult la inima. Din momentul in care ai luat hotararea, in mod normal cealalta ar trebui sa dispara din mintea ta. Daca nu se va intampla asa inseamna ca esti foarte nehotarat in general. A, si inca ceva, nu ne-ai spus daca si ele te plac pe tine!?!?

| SlickyOMG explică (pentru valen71n):

Nu stiu sigur daca ma plac.

| SlickyOMG explică:

Ambele sunt amuzante. dragute. frumoase.

| Plato a răspuns (pentru SlickyOMG):

Atat vezi tu la un om?