| KuNAguero a întrebat:

Am si eu o problema, plac o fata cu care am fost pana acum de 2 ori, dar de fiecare data am stat foarte putin impreuna. Prima data doar ce se despartise de fostul ei prieten si a zis ca inca se gandeste la el, iar a2-a oara stateam cu ea si imi vorbea tot despre acel baiat si m-am enervat si i-am zis ca nu are rost sa continuam. Acum ea este singura, dar il place pe acel baiat. el nu vrea sa fie cu ea, isi bate joc de ea, dar cu toate astea ea il place... Ce pot sa fac? Ma ajutati si pe mine?

Răspuns Câştigător
| scarharo a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca ea a suferit de pe urma despartirii cu primul baiat, si cauta pe cineva cu care sa-si aline suferinta. incearca sa ii explici ca isi bat joc de ea, dar spune-i ca nu zici asta doar ca sa fie cu tine. Vezi ca nu o sa fie usor, iubirea creaza forte puternice. Iti dau un citat: "Daca o iubesti las-o sa plece, si daca te iubeste se va intoarce la tine".
Succes!

2 răspunsuri:
| KuNAguero explică:

Am mai incercat da' este greu...pana la urma o las in pace, cred ca totusi e prea mica pentru a intelege, are aproape 15 ani. Probabil cand o sa se maturizeze o sa se intoarca la mine. sper. Multumesc Mult!