| AndreyCristian1999 a întrebat:

anul acesta a venit in clasa la mine o noua colega, si nu prea stiu ce sa ii spun sa o,, agat,, ma puteți ajuta

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Pune-ti un carlig la spate si invarte-te in jurul ei!
Nu stiu de ce complici situatia de la inceput.
Pana pierzi tu timpul pe aici, poate o face altul in locul tau.
Daca nu ai vorbit pana acum cu ea, du-te frumos si prezinta-te.
Daca fata va fi atrasa de tine, iti vei da seama din energia conversatiei.
Ori te face sa continui, ori iti raspunde sec, scurt si la obiect fara pic de entuziasm.

| Samariteanul a răspuns:

Fa pe dragutul, arata-i ca esti de treaba si arata-i ca esti inteligent ca altfel degeaba esti smecher daca esti prost..Bafta!

| cyupaku a răspuns:

Ai rabdare, daca esti misto! te agata ea

| ogeorgem a răspuns:

Te duci la ea si ii spui: Iubirea mea pentru tine este precum diareea. Pur si simplu nu ma pot abtine!

| AndreeaBMA15 a răspuns:

Du te si vorbeste cu ea. Intreab o daca iese pe afara, iar daca te place nu te va refuza. Bafta!