| Johhny243 a întrebat:

Buna seara, am 14 ani si imi place de o colega de clasa, dar nu stiu cum sa-i spun ca o plac.Ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Incepe prin a te imprietenii cu ea si spune-i doar daca si ea da semnale macar in legatura cu o atractie.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Invit-o la o bere in oras si vezi daca va potriviti sau nu

| justadream94 a răspuns:

Poate ca nu trebuie sa i-o spui ci sa i-o arati..ar fi mai simplu zic.

| Rainmaker a răspuns:

Buna Andrei!
Nu trebuie sa-i spui unei fete ca-ti place de ea.Dovedeste-i.Fii atent cu ea, politicos, plin de intentii bune.Arata-te interesat de ceea ce este si ea interesata si nu va trece mult timp pana cand isi va da seama de sentimentele tale. Femeile au un spirit de observatie mult mai dezvoltat decat barbatii in aceasta privinta si sunt mult mai sensibile.bafta!

| Johhny243 explică (pentru Rainmaker):

Fata de care-mi place si m-am aproapiat mai mult anul asta mi-a zis urmatoarele cuvinte: "ma bucur ca am gasit in tine un prieten bun, capabil sa ma inteleaga, care stie ce vreau sa spun" ce inseamna asta?

| alexstar_1336 a răspuns:

Incearca sa te apropii de ea, sa o chemi la un suc, in parc, si spune'i ce simti ca daca stai si astepti nu rezolvi nimic, asa sunt si eu timid laughing dar nu e bine...gandeste-te ca tu nu ai nimic de pierdut ca fete ca ea sunt inca 1000 laughing glumesc..Fii barbat!