| cristicristiann a întrebat:

as vrea sa-mi fac si ei o iubita puteti sa-mi dati niste sfaturi[am 13 ani]

Răspuns Câştigător
| Drolja a răspuns:

Anusul e gaura, geniule! Cum naibii să aibă gaura dotată? Clar te refereai la fund, dar fundul şi anusul nu sunt aceeaşi chestie, aşa cum uretra nu e totuna cu cuculeţul vostru.

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

In orice Hipermarket, raionul de jucarii.

| Doub a răspuns:

Sa mai astepti vreo 5 ani.thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zici de Emma Watson?

| andreimihaiveta2002 a răspuns:

Trebuie sa cauti una cu care trebuie sa te potrivesti si sa-ti placa(sani mari, anus dotat...)

| Drolja a răspuns (pentru andreimihaiveta2002):

Anusul e gaura, geniule! Cum naibii să aibă gaura dotată? Clar te refereai la fund, dar fundul şi anusul nu sunt aceeaşi chestie, aşa cum uretra nu e totuna cu cuculeţul vostru.