| TweettyTimeKiss a întrebat:

Asi vrea sa contactez un psiholog (sper ca am scris corect)...in Husi...stiti unul?

Răspuns Câştigător
| vladorcolac a răspuns:

Nu sunt psiholog cu acte in regula deoarece sunt de parere ca psihologii din ziua de azi sunt prea ocupati de logica decat de realitate si sentimente, cine are nevoie de ajutor poate sa ma contacteze pe vladorcolac@gmail.com

3 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Cauta in ziar, anunturi.

| pastru009 a răspuns:

Buna.Sunt destul de bun ca si psiholog si inteleg problemele altor oameni, indiferent cat de grele sunt.(ma straduiesc)
Daca vrei, ma poti contacta pe id.-ul de mess : horatiu. dumitru@yahoo.fr
O zi buna.

| dulcica480 a răspuns:

Eu nu dar daca problema e serioasa...