| Mihnea2011 a întrebat:

Salut TPU! Cum aș putea să imi conving părinții să imi cumpere o consola Xbox serie s? I-am rugat și de fiecare dată imi spun că nu imi face bine și ca nu ma ajuta cu nimic. Am și calculator dar este extrem de prost.Are Intel Core Pentium. Cred ca intelegeti ce zic. O doresc de foarte mult timp iar toți prietenii au câte una. Mai ales mama nu e de acord cu gamingul. Și nu le-am mai cerut nimic de doi ani. Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"Cum aș putea să imi conving părinți să imi cumpere o consola Xbox...Am și calculator dar este extrem de prost... Sfaturi?"

păi atunci lasă xbox-ul și roagă-i de un pc mai de doamne-ajută

| Mihnea2011 explică (pentru sierra1):

Am încercat și asa. Nu ma lasa nimic legat de ecran?

| sierra1 a răspuns (pentru Mihnea2011):

Dacă au banii, pc-ul chiar ti-e necesar la școală. Cu asta, i-ai înmuiat