| TheDarkQeen13 a întrebat:

Cum imi conving parintii ( mai ales mama) sa imi cumpere role?

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Spune-le că ai vrea să încerci ceva nou, ceva care să te țină ocupată în timpul care a mai rămas din vară. (asta dacă n-ai mai avut role)

| maria_7379 a răspuns:

Deci astrapta pana cand vor face un fel de petrecere si vor bea si ei cate ceva si zici si tu de role si a -a zi ii spui mamei tale ca a spus ca iti cumpara role si bate-o la cap non stop zicand role role role... Eu asa am facut

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

De ce nu ne dai detalii?
Inteleg ca nu esti in stare sa rezolvi o problema simpla(pur si simplu nu te duce mintea), dar daca vrei sa te tinem de manuta, intinde-o inspre noi!

| Athée a răspuns:

Roaga-i frumos, promite-le ca vei invata.

| BalescuAdrianaCristina a răspuns:

Le explici ca esti atat de proasta ca nu poti sa mergi in picioare.