| anonim_4396 a întrebat:

Salut >TPUbig grin< am si eu o intrebare: cum sa ii spun unui baiat ca il plac? thinking

Răspuns Câştigător
| Honeybunny a răspuns:

Pai asa ii dai semne. oricum isi va da el seama,si daca si el te place poate iti va spune chiar el.happy povestiti si voi si fi asa subtila la inceput si daca vezi ca discutia merge pe drumul cel bun si da si el semne ca te place atunci continuati asa,unul din voi tot o sa sparga gheata. oricum in ziua de azi cand doua persoane se plac flirteaza,nu spun direct,iar momentul decisiv e cand se saruta deci poate va sarutati si scapi de asta, nu trebuie sa ii mai spui, atunci isi va da seama cu sigurantalaughing:*

4 răspunsuri:
| Delicv3nt a răspuns:

Simplu: -Buna _buna -Cf-bine u cf?-bine-As vrea sa iti spun ca Imi cam place de tine esti foarte dragut-...A fost o discutie pe messenger laughing

| IancuSilviu a răspuns:

Privindul in ochi si spunandu-i incet cu multa dragoste

| CarmenMarton a răspuns:

Ms de sfaturi:*

| justfreelove a răspuns:

Nu ii spui ca te ia de fraiera si face sex cu tine.
Mai bine ii arati si daca si el te place, bafta, daca nu, cauta pe altu sau violeazal straight face