| TudorMontana a întrebat:

de cateva zile ma tot chinui sa dezbat un subiect cam ciudat, bunicul meu a murit in octobrie 2013, de atunci l-am visat doar o data, insa acum 3 zile am avut un vis foarte ciudat, deci eu eram la bunici, si tata s-a dus cu masina pana undeva, cand a venit conducea bunicul meu, care era mort, tata statea in partea stanga, ciudat ca masina avea volan pe stanga cand plecase, si volanul era pe dreapta cand conducea bunicul meu, care purta ochelari de soare negri, apoi s-a dat jos din masina bunicul, a intrat in casa, eu am urcat scarile dupa el, si cam atat tin minte... CE AR PUTEA SA INSEMNE? DEJA E UN STRES.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai cuminte, nu e nimic de speriat. Probabil te-ai gindit la el sau, ai discutat cu cineva despre el. Ceva te-a impresionat si, gata visul.

3 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

E doar un vis, probabil generat de faptul ca te-ai gandit la bunicul tau, sau ai vorbit cu cineva despre el.

| mitza97 a răspuns:

Eu cred ca totul este o prostie. Ai vorbit cu cineva despre el, sau te-ai gandit la el, iar subconstientul ti-a indus asta, sa visezi. Nu trebuie sa te alarmezi.

| lovelygirl1 a răspuns:

Iti propun sa te uiti in carte de vise...Eu dupa cite stiu poate sa insemne ca duhul bunicului tau nu vrea sa va paraseasca