| gabriel2004o a întrebat:

De curand am dat un Friend Zone unei fete dar ea încontinuu ma urmareste(se tine de mine) si imi trimite mesaje crezând ca mai poate schimba ceva dar in realitate nu reușește. Cum pot scapa de ea fara sa fiu dur?

Răspuns Câştigător
| cristitopo a răspuns:

Vorbeste cu ea si intelege-te pentru ca fugind nu rezolvi nimic, si incearca sa nu o bagi in seama asa mult, da-i bloc si va intelege, chiar daca o sa ii frangi inima, funda pls

10 răspunsuri:
| GuN7h3R a răspuns:

Odata ce i-ai dat friend zone asta inseamna doar prieteni, poate ca ii este greu sa scape de sentimente sau pentru ca i-ai dat friend zone ea a ramas prietena cu tine, in orice caz, esti un monstru. Adica ii zici sa fie prietena cu tine si apoi vrei sa scapi de ea. Funda?

| TheMadKing a răspuns:

Nu ii mai raspunde la mesaje, si explica-i ca nu poate fi nimic intre voi.

| DarthNiger a răspuns:

Spune-i ca nu ai sentimente pentru ea, sau spune-i ca ai deja prietena poate asa renunta.

| gabriel2004o explică (pentru GuN7h3R):

Nu fug de ea dar cand insista sa o tin de mana si chestii de genu nu pot sa o fac ca dupa o sa-i fac mai mult rau

| gabriel2004o explică (pentru TheMadKing):

Inutil

| gabriel2004o explică (pentru DarthNiger):

Prea dur

| DarthNiger a răspuns (pentru gabriel2004o):

Nicio respingere nu e usoara, ai spus deja ca ai vorbit cu ea si nu a inteles.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru gabriel2004o):

Dacă o ții de mână, o faci fericită acum. Ce te costă? De unde știi cum va fi viitorul?

| RAY a răspuns:

Dar de ce vrei sa scapi de ea?

| mgtow a răspuns:

O blochezi oriunde te cauta