| Albert84 a întrebat:

Salut TPU!
Eu am 19 ani si prietena mea 15, face 16 in curand.
De aproape o saptamana ea a decis sa luam o pauza si a spus ca dupa totul o sa fie bine.
In weekendul acesta a spus ca merge sa se vada cu un prieten si inca cineva, ea m-a asigurat ca daca ar fi sa-i placa de altcineva imi va spune, a spus ca vrea doar sa fie mai libera o perioada.
Nu prea stiu ce sa cred, a intervenit si monotonia in relatie de la o vreme si lucrurile nu prea mai sunt ca inainte.
Niste sfaturi cum ar trebui sa procedez, ce sa fac, si ce sa spun?

Răspuns Câştigător
| NarcisIfrim a răspuns:

Am mai spus pauza ori este sa vada cum e cu altul,ori chiar are nevoie de timp sa se gandeasca la viitorul ei.
Ii spui da,o lasi de tot in pace, in pauza asta, fara mesaje fara nimic, si incepi sa te schimbi.
In ce consta schimbarea?
Da-mi mesaj pe ___narcis_ si o sa te invat cate ceva, sau pe narcisdanielifrim323@gmail.com.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"a spus ca vrea doar sa fie mai libera o perioada...ce sa fac"

nimic, pe scurt nu te mai vrea. Ea e la școală și tu probabil nu, adevărat?

| Albert84 explică (pentru sierra1):

Eu sunt la facultate, dar fac online

| sierra1 a răspuns (pentru Albert84):

Deci jucați in ligi diferite, aia e!

| Saiko10 a răspuns:

Chiar nu suna bine frate, faci ce vrei, dar nu cred ca merita.

| lifit a răspuns:

Ce tont esti, eu in locul tau as fi dat la buci 2 din 2 metri incontinuu non-stop