| IonelaaaS a întrebat:

imi puteti da si mie ceva idei? as vrea sa ii cumpar ceva iubitului meu de Craciun si nu stiu ce, va rog ajutati-ma, precizez ca suntem de doua luni impreuna si nu vreau sa ii iau ceva exagerat.

Răspuns Câştigător
| xAnita a răspuns:

Un parfum, un set fular-căciulă-mănuşi, o brăţară, o pernă cu un text anume, sau pur şi simplu o poză în ramă cu voi doi. :*

| cosmin1211 a răspuns (pentru xAnita):

Bullshit, nimanui nu ii plac seturile de haine, lenjeria, bijuteriile si parfumurile pentru ca nimeni nu iti cunoaste preferintele intr-adevar. Cel mai bine e sa ii iei un joc. Daca are un calculator mai bun i-ai Assasin Creed III. Sau daca nu ii place sa isi cumpere jocurile i-ai ceva, un gadget.

| xAnita a răspuns (pentru cosmin1211):

Nu toţi sunt obsedaţi de jocuri pe computerwinking.

| cosmin1211 a răspuns (pentru xAnita):

Daca te joci nu inseamna ca esti obsedat. Si daca iti va zice ca ii place cadoul ce consta in sosete, manusi, fulare, chiloti, caciuli, parfumuri si alte bazaconii o va face numai pentru ca tine la tine.

| xAnita a răspuns (pentru cosmin1211):

Oricum mi se pare stupid un cadou ce constă într-un joc pe calculator. raised eyebrows.
Peace!

| cosmin1211 a răspuns (pentru xAnita):

Pai de ce nu am dezbate asta? E o problema des intalnita, iar gusturile nu se discuta. Insa gusturile baietilor sunt in mare parte la fel, gadgeturi, lucruri care voua vi se par, poate, inutile, eu si multi altii le gasim interesante. Eu mai degraba as vrea un USB Flash Drive, prin absurd, decat as vrea un fular, pentru ca eu consider ca e doar o bucata de material colorata frumos. In schimb cu gadgeturile poti face lucruri iti ocupa timp te distrezi cu ele. Cu un fular ce faci?

P.S. Sper sa raspunzi si chiar te indemn sa dezbatem lucrul acesta pentru ca mi se pare interesant modul in care gandesc oamenii in functie de factorii externi si interni.

| xAnita a răspuns (pentru cosmin1211):

Ok. Am înţeles. Dar nu cred că nu ar accepta un fular. oh go on sau o brăţară cu iniţialele lor de exemplu thinking Lucrurile despre care tu vorbeşti după părerea mea sunt mai ok dăruite între prieteni, membrii familiei. Nu între îndrăgostiţi.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
http://adevarul.ro/......index.html
Te pup!

| crestiniromani a răspuns:

Spune`i ca-l iubesti, si i-ai facut cel mai extraordinar cadou!

| IonelaaaS explică (pentru crestiniromani):

Pai asta ii spun cam in fiecare zihappy