| mih2el2 a întrebat:

Buna TPU.Stiu ca mai este o luna pana la craciun dar deja ma gandesc ce cadou sa-i cumpar iubitului meu. vreau sa fie ceva specil si de care sa-i foloseasca. Va rog sa ma ajutati cu niste idei!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

O fata ii cumpara cadou unui baiat... foarte rar asa ceva, se pare ca-l iubesti mult happy!
Parerea mea, daca ii vei da o noapte mai speciala (sa mentionezi asta atunci ) se va bucura mai mult decat la orice cadou ia-i face! (Sunt baiat, stiu ce vorbesc big grin )
Dar daca vrei neaparat sa-i faci un cadou ii poti lua multe, depinde da banii tai, poti alege unul de aici :
-1 telefon
-1 ceas
-1 haina ceva...
-1 parfum
sau mai poti fi atenta sa vezi c-am ce are nevoie, dar cum am zis, prima optiune e cea mai buna! big grin
Succes!

1 răspuns:
| Malinutza99 a răspuns:

- un parfum
- un tricou sau o bluza cu altceva
- un album foto cu pozele voastre
- o carte
- un CD cu muzica
- un DVD cu un film

Cred ca ai multe obtiuni. O zi buna!