| anonim_4396 a întrebat:

Ma confrunt cu o situatie foarte dificila big grin. Vreu sa fac un cadou pentru un baiat de Craciun (ca sa se inteleaga, nu il iubesc sau el pe mine sau ceva de genul, sintem doar prieteni foarte buni) si n-am nici o idee! Eu nu-l cunosc foarte bine pentru ca anul asta m-am mutat la scoala asta nu prea am reusit sa-l intreb ce-i place. El mi-a facut cadou o bratara de la Swarovski si imi place extrem de mult si ma simt nevoita sa-i dau si eu ceva. Nu vreau sa-i dau nimic ce are legatura cu fotbalul, pentru ca nu e el genul, sau carti, haine, sau jocuri ieftine si plicticoase... vreau sa fie ceva simbolic, dar totusi nu foarte simplu! Baiatul e cu mine in clasa, are 12 ani, sintem clasa a VI a. Oricum ma limitez la un buget de 200 de lei moldovenesti (asta ar fi cam 40 de roni), dar vreau totusi sa-i placa si sa nu dau banii degeaba pe ceva nefolositor. Sper sa ma ajutati! Astept cit mai multe idei, dau si funda. Mersi!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un briceag, o sapca mai deosebita, sau un tricou cu trupa lui favorita.

| vocea a răspuns:

Salut, incearca sa ii iei o cana sau un tricou personalizat, poate bratara.

| AndreiWeisz a răspuns:

Mama ce cadouri se fac acum in clasa a 6-a, bratari de la Swarowski laughing Ok, revenind la topic...Fa-i vreun cadou personalizat (cana, perna, tricou etc) sau nu stiu, un stilou frumos? laughing

| Dikki202 a răspuns (pentru AndreiWeisz):

Chiar n-am chef de glume...e un prieten foarte bun pentru mine

| CammyCam a răspuns:

Buna
iti recomand pagina asta
au oferte foarte bune la haine si bijuterii iar produsele sunt NOI toate
https://www.fashionhunt.ro/Cris94